STYL, ženství, krása a móda

Vítejte :-).

Jste na mých stránkách, které tvořím svým srdcem a celoživotní láskou k módě, kráse, harmonii duše i těla. Jsem stylista, módní návrhář, image konzultant, kouč. Průvodce na vaší cestě životem v oblasti vnější krásy propojenou s krásou nitra a nádhernou energií a smyslností ženství. Myšlením a  změny postojů, vaší celkové jedinečné esence. Dlouhodobě ladím s etikoterapií, kvantovou terapií, energetickou psychologií, emoční inteligencí, genovými klíči, Human designem, a vším okolo ženství:-). Miluji kouzlení a  s vášní se nořím do všeho nového ohledně krásy v nás.

S čím vám mohu pomoci :-)

  • Naleznete svou vnitřní sílu a jistotu
  • Objevíte své bloky a autenticitu a svobodu
  • Najdete svůj přirozený a osobitý styl, energie bude stoupat
  • Vyzáříte svoji krásu ve volnosti, bez tlaku a dokazování kdo jsem a co musím
  • Uvědomíte si jaký život si nevědomě tvoříte a žijete, najdete klíč ke svému JÁ
  • Osvobodíte se z pout svázanosti, tíhy a stagnace
  • Změní se vztahy, postoje, důvěru, jemnost, citlivost
  • Pochopíte své emoce a pocity, naleznete svůj vnitřní klid, odvahu, zodpovědnost a také priority.
  • Roztančíte, rozvlníte vaše těla a nastartujete novou životní energii
  • Do života Vám vstoupí úsměv, pohyb, radost, tvořivost a LEHKOST

"Ženo, rozvlníš své tělo a propojíš se s Lunou i rytmem srdce a přírody. USTOUPÍŠ ze své mužské role tlaku a dáš prostor ženské síle vstoupit. Ženo, budeš emočně vyrovnaná bytost, která se nenechává strhnout a zapojovat do dramat svého okolí."


         To co v životě děláme srdcem, má velký předpoklad pro úspěch.  

            Důvěra v sebe a vytrvalost přinesou výslednou radost. 

Při každé příležitosti se můžeme cítit být krásné uvnitř sebe a VYZÁŘIT KRÁSU VEN :-). Oblečení nás samo o sobě šťastné nikdy neudělá, ale podpoří nás cítit se dobře. Být si vědoma sebe a mít vytvořenou svoji osobitou image, která je součástí neodolatelného charisma je touhou nás všech. Nádherná cesta vnitřní a vnější proměny je tu pro každého, kdo se rozhodne žít svůj vlastní plnohodnotný život se vším co nabízí.


Jsem Lada, učím ženy celý život, jak se oblékat, cítit a líbit se sobě. Jak probudit své ženství, sexualitu a vášeň. A jak žít tak, aby ten život stál OPRAVDU za to :-).

Narodila jsem se s darem velké intuice, citovosti, empatie, kreativity, s láskou k lidem, ke kráse, k umění. Jsem velmi otevřená lidem, zapálená tvořit a vnitřně vím, že nic není překážkou.

Od útlého dětství jsem velice ráda kreslila, pastelky a papír byly mou součástí. Vždy mě bavily oděvy, takže jsem se sestrou malovala, tvořila a stříhala oděvy na papírové panenky. Bylo to velmi kreativní a má touha tvořit ve mě vzbuzovala vášeň už možná ve školce, již zde jsem tvořila oděvy s dědečkem, který byl krejčí. O prázdninách jsme i s babičkou tvořili oblečky na panenky, byla jsem malinká, možná tak 5ti letá holčička, ale tak šťastná. Být zapojená v procesu tvorby, to bylo něco :-), nárůst nádherné energie. Hned byly vidět výsledky a panenky jsem mohla přestrojovat, kombinovat celé vytvořené outfity.

Moje maminka se vždy krásně strojila, stále je to nádherná žena. Jako malé holčičky jsme si dělaly přehlídky s maminčiným šatníkem. Sestřička měla trošku jiný styl a tak jsme se procházely po bytě přesně v tom, co se nám líbilo. Vzpomínám na to, jak to bylo opravdové a jak to krásně proudilo. Ve 13 letech jsem zasedla ke stroji sama, chtěla jsem po mamince, aby mě naučila šít, ale dostala jsem do ruky jehlu a stehovací nit. A tady se ozvalo moje tohle???? Ne, já chci tvořit, tohle mě nebaví a maminka mi vysvětlila, že se to takto dělat musí. Ovšem moje nitro cítilo, že nemusí, moje tvrdohlavost si věřit a vnímat svoje tělo byla jasná,  já opravdu nemusím, znám jiné a rychlé cesty. Tohle už přeci vše umím.

Potají jsem nakoupila látky a šila si sama, tvořila jsem si oděvy podle sebe, podle mé kreativity, to co jsem chtěla já. Nakoupila jsem si časopis BURDA a udělala si střihy a hned tvořila. Mám ráda originalitu, určitou výstřednost, okázalost. Právě zde jsem se potřebovala projevit a tvořit přes sebe. S tím byla samozřejmě spojená i vizáž, líčení, vlasy, parfémy, obuv, doplňky atd. Vytvořit celkovou smyslnou, sebevědomou ženu.

Už když jsem byla na základní škole, tvořila jsem oděvy kamarádkám. Velmi intuitivně jsem vždy hned viděla, co komu bude slušet, tvary, barvy. Ale uvnitř cítila i jejich přetvářky, co se komu odehraje..... Nerozuměla jsem tomu a spoustu jsem si toho v sobě zavřela, protože jsem se toho lekla. Oděvy jsem si naštěstí nechala, toho jsem se nelekla. Je to můj dar, který jsem se nikdy neučila, nebavilo mě se učit něco, co mi nedává smysl a brzdí mě, všeobecné povídání, postupy, které jsem uměla dělat sama. Samozřejmě, že časem přišlo i učení, které k tomu potřeba nakonec bylo. V 17 letech jsem byla oslovena medelingovou agenturou, dostala se blíže do velkého světa módy a u toho tvořila oděvy do různých boutique, ale i na zakázku ženám i mužům. Tvořila jsem nejen pro klienty z Čech, ale i Ameriky, Rakouska, Německa, Itálie. Začala jsem pracovat pro jednu společnost jako stylistka a tvořit i šatníky. Znala jsem tvary postav, vhodných materiálů, potřeb klientů a mohla krásně využít svoji kreativitu.

U konzultačních zakázek a následných zkouškách, ale i tvorby šatníků jsem si čím dál více uvědomovala, že lidé mají problémy a oděvy jsou často jen maska a utěšení...... Tím jsem začala klientům naslouchat, vnímat psychologii více a studovat do hloubky tento obor, ač jsem tak byla vychovaná mým tatínkem, Nikdy jsem netušila, že mě to pohltí a bude součástí mé práce.. Dělala jsem módní přehlídky a ukazovala nové módní trendy. Měla jsem svoje obchody i s vlastní tvorbu. Vždy jsem byla krok dopředu. Jak šel čas, začala jsem dělat kouče a terapeuta. Ženy se mi více otvíraly a chtěly řešit váhu, vizáž, vztahy, kariéru. Vnitřní svět mě časem doslova pohltil. Začala jsem řešit do hloubky ženství, svoje ale hlavně svých klientek. Vnitřní sílu ženy, sebevědomí, sebe hodnotu, důstojnost atd.

Během této cesty jsem vystudovala vizážistku, stylistiku, etikoterapii, energetickou psychologii, astrologii, karmalogii, Human disign. Krásnou odlišnost a originalitu nás samých. Rodové zátěže, vnitřní bloky, emoce, zdraví. Celý vnitřní svět :-). Až když se pochopíme a uvědomíme si své staré vzorce, projdeme určitým procesem, osvobodíme se. Pak nás šatník podpoří v naší cestě za štěstím. Šatník za nás hovoří, má obrovskou moc, právě proto je důležité vědět, kdo jsem a mít ho vytvořený pro sebe, na míru. Je naše druhá kůže a buď moji energii podpoří, nebo ubere, pokud nesouzní s tím, kdo jsem. Spojit tělo, duši i srdce, být v harmonii a lásce sám se sebou a tím zákonitě i s ostatními.

A pak se mi otevřel úplně nový rozměr pohledu vnímání života jako celek. Být krásná zvenku, mít dokonalý outfit, šatník je fajn, ovšem...... Pracovat na sobě uvnitř, ale nevědět co je péče o sebe z vnějšku je také jen část nás...Spojila jsem to celé v jeden celek a úplně do hloubky. Probouzím lidi, otvírám v nich touhu žít, poznávají nový svět k poznání sama sebe. (tak mi to klientky popisují). Neženu nikoho do žádné škatulky, každý máme svůj vývoj a nic se nedá přeskočit, je potřeba to prožít. Oděvy na sobě nosit musíme, nazí chodit nemůžeme.. 

S tím přišel požadavek od klientů vytvořit: originální šatník s duší, který jen tobě sluší 


"Šatník s duší, který jen tobě sluší"

Tajemství atraktivity spočívá v osobitém stylu

"Móda by měla být především zábava, radost, vášeň, cit, volnost, svoboda, která se rodí v našich srdcích.....

 Pokud nosíte to co vám sedí, to co ladí s vaší duší, vyjadřuje vaši autenticitu, nemusíte slepě následovat módní trendy. Vy procítíte, kdo jste a oděvy s vámi splynou. Neporovnáváte se, víte kdo jste a také víte, že každý jsme úplně jiný, odlišný. V tom je náš dar a nikdy už nepřijde, že "jsem moc, nebo málo". Odlišnost a jedinečnost je to ono. Každý jsme tu jen jedenkrát, nikdo s námi není stejný, jsme originál. Nikdo nám nemůže říci, co máme dělat, co nosit, to se musí cítit. Jsem tady pro vás, ráda vám pomůžu vybrousit váš styl, objevit vaši jedinečnost, otevřít srdce, najít vnitřní sílu i vnitřní klid. Vaši jistotu a důvěru v sebe."  

Zdravá a čistá krása uvnitř nás je součátí naší autentické image.

Otevřít srdce, přijmout svoje procesy, cítit sám sebe. To znamená milovat i svoje bolesti, neutíkat, ale prožívat.  Nehledat venku, ale uvnitř. Vnímat moudrost svého těla, které s námi komunikuje. Jít do hloubky svých citů, do největší zranitelnosti, jemnosti,  křehkosti, pravdy. Uvolnit všechnu bolest, stagnaci, odpor.

ODĚVY JSOU DOPLNĚK KRÁSY, KTERÁ JE UKRYTÁ UVNITŘ NÁS.


Vždy jsem bourala hranice všeho, jinak přemýšlela, jinak vnímala souvislosti, byla tvrdohlavá a stála si za tím co chci:-). To znamená od módy, postoji k sobě, k druhým, o péči o sebe, k druhým. Když změním myšlení a pohled na situaci, změním svůj postoj a tudíž vše, co žiji a to hned teď. Pokud změním, upravím i svůj šatník, změní se další článek do skládačky. Oblečení je můj doplněk, ale má obrovskou sílu, vyjadřuje kdo jsem. Nikdy nemohu změnit ostatní, změním jen sebe.  Život je vždy o nás, něco ovlivnit mohu, něco ne. A co teď s tím? Použít svoji intuici, svoje emoce a pocity. Vnímejme svoje tělo, ono nás vede, mluví s námi a my jsme naučené poslouchat hlavu. Jít cestou nejmenšího odporu, porozumět si, důvěřovat si. Šatník není o věku, ale o naší radosti, živosti, nadšení, touze ze života, plynutí, lásky k sobě, soucitu, atd.... Každý styl se dá krásně sestavit, podpořit a projevit v něm přesně vaše dary, váš životní styl obecně. Nikdy nebudeme staré, když se tak nebudeme cítit. Je nádherné vidět starší ženy, které mají šmrnc, je v nich energie a my jen řekneme wow :-). Je úplně jedno zda je to dáma, žena sportovního stylu, či nádherná romantická a křehoučká víla. Každá žena je krásná, jen mnoho žen to zatím neví. Ale jsem zde já a já vám ráda ukážu, jak být šarmantní v každém věku :-).

Vaše přirozená image vyjadřuje, kdo jste, aniž by jste otevřela ústa. Pomohu vám zbourat staré vzorce myšlení, škatulky ve kterých jsme se naučili žít a drží nás v omezení a stojíme na místě.

Být krásná, cítit svoji ženskost, svobodu, plynutí, přijímání. Ráda se stanu průvodcem na vaší skvělé jízdě životem... Když změním myšlení a pohled na situaci, změním svůj postoj a tudíž celý svůj život. Život je vnímání a prožívání situací plně, ony se dějí a my reagujeme. Cítit se krásná, vidět se krásná, líbit se sama sobě... Vybudovat si vnitřní charisma, které jde ruku v ruce s osobitým šatníkem.

Být krásná, cítit svoji ženskost, svobodu, plynutí, přijímání. 


Pokud je žena oblečena nevhodně, všimnete si jejich šatů, pokud je její oblečení v pořádku, všimnete si JÍ. Coco Chanel. 


Při konzultacích s klienty často slyším "to mi stačí", " to mám jen na běhání, jen tak když někam vyběhnu"..... Když to s nimi rozeberu, každé ženě dojde, "co to o sobě říkám....". Proč nám má něco stačit? A každá občas zažila, jaké to je, jen tak vyběhnout a pak se za sebe stydět, když zrovna jak naschvál někoho potkám a proč, že? Protože na sebe nemáme čas, odsuneme se , nežijeme tady a teď.

Každá z nás a za každých okolností může být krásná uvnitř i venku.... Vše se sebou velice souvisí. Naše pocity, myšlenky..... jak o sobě smýšlíme je veliké téma o vztahu sami se sebou. 

Vytvořením osobité image velmi stoupne energie, procítíte svoji vnitřní sílu, svoji hodnotu a lásku k sobě. My jsme ten dílek ve svém životě nejdůležitější. A často na něj zapomínáme. Neb jsme my ženy  naučily se stydět být krásné.

Každý prožitek, pocit, myšlenku vysíláme a tvoříme na éterické rovině nový život... "Stačí mi"....... je starý a šetřící filtr minulosti. Hýčkejme se a dopřejme si prožívat každý okamžik vědomě a s pochopením :-).