Seminář o SMRTI A ZNOVOZROZENÍ

10.12.2020

POZVÁNKA NA SEMINÁŘ 29.12.2020


Ahoj krásná vědomá ženo 

Zvu tě na celodenní seminář, který začne v 10 hod. dopoledne, je to úterý, energie MARSOVSKÁ a 29-11-2 LUNA-emoce a žena. 

Udělej si čas jen pro sebe a na celý den. Tento den bude jen tvůj, pro tebe a o tobě. Je za námi celý nádherný a velmi očistný rok 2020 a my s celou svojí minulostí uděláme obrovský proces, který se promění v lehkost a svobodu. Na konci kurzu ŠŤASTNÁ, DŮSTOJNÁ A AUTENTICKÁ jsem otevřela téma smrti a slíbila, že vás tímto tématem a procesem očisty provedu. 

A je to tu, kdy najít lepší datum, než právě s koncem roku tak emočně divokého a proměnlivého. Bez SMRTI NENÍ ŽIVOT- SMRT JE NOVÝ ZAČÁTEK. A proto v nás potřebuje vše staré umřít, vstoupit do prázdnoty a udělat tím prostor pro nový začátek.

Tento seminář bude o ZNOVUZROZENÍ SE. Bude hodně o hravosti a procítění naší autentičnosti. Zboření hradeb, které jsme si každá sama vystavěla jako ochranu. Ovšem ony v nás nadále žijí a brání nám vidět krásu  v nás i kolem nás a svobodu našeho bytí.

Ženská energie je VODA, PLYNUTÍ, EMOCE, LUNA, CYKLUS, SMRT, ZROZENÍ.

BUDU KRÁLOVNA Z PODSVĚTÍ, ŠTÍRSKÁ ENERGIE USEDNE NA SVŮJ TRŮN A VYTÁHNE Z VÁS VŠE STARÉ, KTERÉ PROJDE OČISTOU A SMRTÍ VE VAŠICH 4 TĚLECH.


Nastupujeme na vědomou cestu své vnitřní síly a svobody. Už o ní víte, už jste ji i přijaly a nyní díky ní odstraňujete všechna omezení- hradby života. Tento měsíc nám vládne JUPITER a všem nám bude přáno. Hvězda štěstí je nyní na naší straně. A proto i nadále pracujte s celým programem Důstojné ženy, kdo nemá, můžete si zakoupit zde: https://www.vedoma-promena.cz/...ny/

OSVOBOZENÍ SVÉ DUŠE A PŘÍVAL RADOSTI, KTERÁ BYLA POTLAČENÁ MUŽSKÝM PRINCIPEM PROŽITKŮ ZDE NA ZEMI SE AKTIVUJE A MY S NÍ OŽIJEME. Pochopíme život i smrt jako hru. Všechny už víme, že vnitřní programy jsou tak mocné, že dokud je nepochopíme a neproměníme, jsme zacyklené v kolečku a svoboda ne a ne přijít. A proto potřebujeme přijmout a pochopit energii SMRTI, jako svoji sílu a svobodu, NEB SMRT JE ŽENSKOU KVALITOU.

Ženská energie je  LÁSKA,VODA, PLYNUTÍ, EMOCE, LUNA, CYKLUS, SMRT, ZROZENÍ.

Ženská energie je VODA, PLYNUTÍ, EMOCE, LUNA, CYKLUS, SMRT, ZROZENÍ.


My pocházíme z LŮNA matky. Velmi potřebné si uvědomit, lunární princip a očisty. Ovšem nikdo to nežijeme, protože o tom nic nevíme. Všechny se smrti bojíme. Ovšem pro štíry je SMRT velmi důležitou složkou, kterou jsem již pochopila. A proto vám ji RÁDA předám.  Dostaneme se nové SVOBODY tedy SMRTÍ- odložením a ukončením všeho starého a nepotřebného. Toho, co jsme si nabraly hlavně z LŮNA MATKY .


ZRODÍ SE V NÁS NOVÁ SCHOPNOST MILOVAT SMRTÍ MATKY V NÁS DOJDE KE SMÍŘENÍ A OBROVSKÉ VDĚČNOSTI, A JEN ČISTÉHO DĚKUJI .

Neb když jdeme po rodové linii a dochází k následným porodům, zrození se nového človíčka, přichází vždy to navazující se na sebe. Vše to potlačené a nepřijaté těmi před námi. Vše si zrcadlíme navzájem a tomuto dáme velkou pozornost. Zde přijde na řadu právě i Mars, tedy muži v našich životech. Otisky našeho otce, tedy i vnitřního muže. Proč si přitahujeme do svých životů typ mužů, kteří jsou zástupci našeho otce a jak s tím pracovat. Proč chci lásku a prožívám jiné vztahy, než naplněné láskou. A proč i když muže vyměním, je to vlastně stále zamotané a jiné? Každá z vás si zahraje hru s vnitřním otcem i matkou.


NECHÁME ODEJÍT VŠE TO STARÉ, POCHOPENÉ I NEPOCHOPENÉ- KTERÉ POCHOPÍME. NEB JE TO TÉMA OBROVSKÉ.
DAŘBUJÁN a PANDRHOLA , ZAVŘELA SE SMRT A BYL KONEC. NIKDO NEUMÍRÁ A VŠE SE ZASTAVÍ, KDE JE TEDY ÚKOL ŽENY???? NIC SE NEMŮŽE NARODIT, ZABÍT, SNÍST, NIC- VŠE SE ZASTAVÍ. NEEXISTUJE ŽIVOT BEZ SMRTI.


HOLKY, TO TÉMA SMRTI JE WOW, JE TO NAŠE PŘIROZENOST A KAŽDODENNOST.


MILUJME SEBE, MILUJME I SVOJE MAMINKY A TATÍNKY .

Ještě připomínám nový následující KURZ, který začíná 1.1.2021 bude do hloubky pracovat i se smrtí, krásou - tedy lépe řečeno- půvabem- který je vnitřní záležitostí, která se zrodí duchovní ušlechtilostí a procesem očisty.
Zde je přihláška, vy co už jste přihlášené gratuluji a vy ostatní máte ještě čas téměř do konce prosince .

https://www.vedoma-promena.cz/sexualni-energie-zenstvi/

Hned následující den je úplněk, nastane tedy ve středu 30.12. 2020 v 4,28 ve znamení Raka, kterému vládne LUNA a zastupuje rodinu- rod- porod.

Bude tedy působit už i na nás a RAK- LUNA je energií vodní a rodinnou. Celé téma MATKY v nás.

Jeho poselství tedy zní:

Přišel čas slavit. Oslavíme tedy vše, co jsme za tento rok zvládly a vytvořily. Uvědomíme si, jaký kus cesty jsme ušly. Oceníme se navzájem a poznáme, jak pracovat se svojí sebe-hodnotou, vytrvalostí, vůlí, trpělivostí, ...jaké zkušenosti jsme získaly. 

A jak pracovat s tím, že jsem hodna toho, po čem v nitru toužím. Co to vlastně znamená a co vše s tím je spojeno.

PŘIHLÁŠKY PROSÍM NA TEL.725325031. NEBO MESSENGER, WhatsApp. Cena semináře zůstává stejná, tedy 1200 Kč 


PŘIPRAVÍM VÁM OPĚT PŘEKVAPENÍ, AŤ JE TO MOCNÉ, MAGICKÉ A ŽENSKÉ.

Kostelec nad Orlicí
Pod Branou 208

Móóóc se na vás na všechny těším a přeji nádherné dny vašich každodenních proměn.

Lady EsTara