Půvabná autentická krása

05.12.2020

Krásný den ženy, 

Dnes jsem tu opět s tématem vnímáním krásy, která je velmi pokřivená. Pracuji s ženami téměř každodenně a vidím, jaký postoj ženy ke kráse i své ženskosti mají.

Krása k ženě jednoznačně patří. Žena se zde zrodila, aby byla krásná, pečující, láskyplná, úsměvná. Vždyť my ženy dáváme život našim dětem, vedeme je a učíme je žít jejich přirozeností. Ukazujeme jim, co to znamená být ženou a tatínek zase mužem. 


Ano a právě tím, jak je vše pokřivené, tak je v tom pořádný zmatek. ŽENY ANI MUŽI NEZNAJÍ SVÉ ROLE A TAKTO SE TO MNOHO GENERACÍ PŘEDÁVÁ DÁL, JAKO ŠTAFETA.

Konečně je tu doba, kdy je čas se PROIBUDIT a vnímat své ženství, sílu i krásu jiným a novým postojem, přístupem.  Je nutné rozbourat vše staré a začít znova. My ženy jsme cyklické bytosti a tedy plně napojené na přírodu. Na proces růstu, změny. To znamená smrti i znovuzrození.


My ženy dáváme nový život a jsme emoční bytosti, kterým je přirozené se čistit přes svou menstruaci, díky fázi měsíce a dalších možností. Je potřebné se očišťovat každodenně a tím pádem procházet procesem smrti- tedy ukončením, pochopením a odevzdání  zpracovaných emocí každodenně. Naše emoce a čistota v nás je to stejné, jako si každé ráno i večer čistit zuby.


A proč u krásy ženy popisuji proces očisty? 

Protože právě tímto procesem růstu dozrajeme k opravdové kráse, která se zrodí z obrovské lásky k sobě, z naší šlechetnosti, důstojnosti. Půvab je něco, co je obrovské a vyzařující z čistého nitra. Půvabná krása je to, co všechny lidi ohromí, protože ta síla, moc této nádherné energie námi prostoupí a léčí nás automaticky.


Krása ženy, ta co je všude vidět, ta naučená, okoukaná, ta hraná, tedy svým způsobem umělá zaujme pouze ty lidi, které si potřebují ještě dokazovat, kdo jsou.

Krása půvabná je vrozená každé ženě, jen je potřeba se k ní do nitra dostat a projít mnoha zraněními, které v sobě všechny neseme, mnohými  změnami uvnitř nás. Ženství je nyní na obrovském vzestupu, tak jako planeta ZEMĚ.

Potřebujeme cítit její pulz a sílu, abychom ji v sobě dokázaly aktivovat. Projít a očistit se z mnohých zranění, přiznat si bolavou pravdu a přijmout celou svoji životní etapu a to se vším, čím jsme procházely. Téměř každý den vstupuji s klientkami do jejich hlubin, z kterých se časem zrodí krása, síla, důstojnost, půvab. Nádherné čisté a mocné ženství, přirozenost a radost. Krása která je obrovská, přirozená tím co vyzařují. Je to úplně jiná krása, než se naučit líčit, strojit a koupit si drahé auto.

Ovšem zde neříkám, že půvabná žena to nedělá. Tato žena pro sebe udělá vždy to nejlepší, protože se přijala se vším a nic nemusí nikomu dokazovat ani maskovat, aby to nebylo vidět. Tato žena je důstojná a velmi dobře zná svůj osobitý styl, líčení, emoce a vyjadřuje sebe s lehkostí a autenticitou. Tato žena je královna. Nikoho neposuzuje, ví a zná mnohé, neb je už moudrá.

Šlechetnost se v ní zrodila cestou růstu, sebelásky a sebe-přijetí se vším, čím sama procházela. Šlechetnost a půvab je něco  s čím se nenarodíme, ale dozrajeme k tomu díky očistám a práci na sobě. Je to duševní ušlechtilost, vznešená a ušlechtilá hodnota uvnitř srdce ženy.


Žena se stává půvabnou  krásou pokud dojde k přijetí sebe se vším a tedy i svou temnotou. Energie je tak veliká, že opravdu ZÁŘÍ. Je krásná a jejím úkolem je učit to i další ženy, neb jen tak se můžou v této době učit svému ženství, důstojnosti i půvabu.


Tohle opravdu a naštěstí nejde nahrát a přeskočit, koupit si to, jako téměř vše ostatní.


Je to dlouhá cesta, kterou ženy provádím. Cesta k sebelásce a sebe-přijetí. Pokud i vy máte chuť se přidat, zvu vás na cestu do svých hlubin a nalezení své opravdovosti. 

Budu moc ráda, pokud se přidáte a těším se na váš růst.

https://www.vedoma-promena.cz/


S láskou a radostí Lady EsTara Pospíšilová