Přirozenost přírody, moc a síla v barvách oděvu

07.05.2019


Přirozenost přírody, moc a síla v barvách oděvu.

Dnes vás zdravím v nádherném projení s přírodou, která mě vytáhla ven, abych načerpala inspiraci a předala vám pár myšlenek o našem šatníku. Prociťuji velikost přírody, klidu, rovnováhy, plynutí, vše se děje samo a přirozeně. Je v ní vše neustále v pohybu a souznění. A v tu chvíli, když pod tím stromeme sedím, tak si uvědomuji, jak si my lidi děláme život složitý, bojíme se být sami sebou, ve své přirozenosti, ve svém vývoji, který je nám vlastní.. Ve své krásné zranitelnosti a citech.

Máme potřeby přeskočit určité fáze vývoje a být někým jiným, než jsme. Dále tendence vše potlačit a buď být neviditelné myšky, nebo naopak někým, kdo nejsme a udělat ze sebe osobnost, nejen egem, ale i oděvy, které nám navenek dají image osobnosti.

Je velmi jednoduché se do něčeho obléci, ale hodně složité se obléci se do energie . která nás samé podporuje, umocní vlastní naladěni a proudění, kdy jsme napojení a vše plyne, jde to lehce, jakoby samo. Nejde jen o první dojem, má to o mnoho větší sílu, naučit se strojit a cítit se dobře, není zdaleka známkou ega. Naopak cesta sama k sobě. Pochopení sebe z jiného pohledu, z nitra, zevnitř.... velká populace lidí mění během života svůj styl, nebo naopak mnoho lidí ani žádný styl nemá a netuší, jak krásně se na sebe dá napojit právě přes své oděvy. Lidé, kteří mají zmatek v oblečení, mají zmatek i v životě. Mnoho lidí si myslí, že oblečení není důležité, že jsou důležitější jiné životní priority a pokud neznáme energii svého stylu, pak bych řekla jednoznačně ANO, oděvy jsou povrchní.... ALE VŠE JINAK....Žijeme ovšem v dnešní době a nenarodili jsme se do této doby náhodou. Dnešní doba nám dává mnoho příležitostí a berliček jak se poznat, POCHOPIT KDO JSME a podpořit mnoha prostředky. Jedním z toho jsou naše oděvy. Strojit se musíme všichni a jak? O tom napíšu poznatky ze své praxe.

Příroda je velmi chytrá, zvířátkům darovala barvičky v podobě kožíšků, šupin, peří, srstí rozmanitě zbarvenou... Přesně tak, jak ji potřebují. do svého přirozeného prostředí a vyjadřují tím svou nenápadnost, rychlost, vznešenost.... Jejich tělíčka mají různé podoby, tvary i velikost, ryba vypadá jinak, než pes, než slon, pták....Mají to dané a jasné... Víme, že když chceme psa, vybereme si rasu..... Je nám jasné, jak bude vypadat a jakou bude mít povahu... Pod slovo zvíře se toho vejde obrovské množství a když si s tím pohrajeme, rozkouskujeme si to, přesně víme, co to bude. .

Když se řekne člověk? Každý člověk má tělo a jsme v podstatě stejní.... Máme odlišnou barvu pleti, očí i vlasů. Máme přibližně stejnou výšku i tvar těla..... Dostali jsme do vínku něco navíc a tou je naše mysl, tvořivost, originalitu , hravost a možnosti.... K tomu dotvoření nás samých máme právě naše oděvy ... My si můžeme hrát s naším oblečením a říci přes ně druhým, kdo jsme... Děláme to většinou nevědomě, netušíme co o sobě říkáme, aniž bychom otevřeli ústa... Pokud pochopím kdo jsem, a svým stylem oblékáním budu vyzařovat to kdo jsem, pak si velice usnadním život a napojím se na vlastní energii. Spojím se sám se sebou., Mnoho lidí si uspořádá byt podle feng shui, ale šatník ?????Podívejme se na to takto??? My lidé se oblečeme do oděvů, které s námi nesouzní, nepodporují nás. Ustrojíme se podle toho, co jsme se naučili často v dětství, nebo nad tím vůbec nepřemýšlíme. Nebo naopak chceme mít svoji image nějakou a zapůsobit na ostatní, zvýšit si přes ně svoji hodnotu......Co se potom děje?Je to jako by si na sebe vzala např.myš peří z papouška s jeho nádherně tyrkysově modrou barvou....... Umíte si představit, jaký by byl všude zmatek, jak by byla zvířátka zranitelná? Zákony přírody, tohle se nemůže stát, vše by se sesypalo... Žádné zvíře by nebylo ve své síle a nic by nefungovalo. Myš má šedý kožíšek, není v jejím prostředí vidět, je přizpůsoben přesně tomu, co má za úkol, tomu jak žije a a vše zapadá do systému. a teď si vemte peří a ještě barevné.... jak by na té zemi zářila.... A to se děje právě i s námi s lidmi.... Spoustu žen, ale i mužů chce být např. za hvězdu. Chtějí být vidět a tak se také strojí, chtějí na sebe upozornit.... Ovšem tady se ještě na chvilku pozastavíme. Tak jako jsou některá zvířátka hodně zbarvená, tak i někteří lidé mají vrozenou energii, která barvy potřebuje. Žena, která má vrozené předpoklady a určité nadání být vidět, pak je její úlohou např. lidi bavit a ukázat tu krásu sama přes sebe, tam jí ty barvy podporují a energie roste... Ovšem té které to nepřísluší a obléká se tak, protože v sobě má zranění např. odmítnuti a potřebuje pozornost, dodat si hodnotu, proto se strojí tak, aby zaujala..... Nikdy ji v tom nebude dobře, naopak se ji dařit nebude, bude unavená a vyčerpaná, žije svým nepravým JÁ....Hraje hru nejen na sebe, ale i na své okolí..Máme to trošku složitější, než ta zvířátka, ale zase kreativní, hravé... Jsme v době, kdy objevujeme své úplně nové kvality, poznáváme se nově, do nitra, své hloubky a v hlubokém citu sebe samých rozpoznáváme kvality, které neznáme a poznáváme ....

Naše tělo s námi mluví.... Zkuste si zavřít oči a přiložit si některou část oděvu na svůj solar, či srdce.... může to být i prstýnek, cokoliv co nosíte a nejste si tím jisté. Nechte to na sebe chvilku působit a buď se srdce otevře, či sevře. Nebo tělo udělá krok dopředu, či dozadu....Jen se naciťte a zbytek nechte na něm. Chce to trénovat a poznávat se, ale možná s vámi bude mluvit, hned poprvé. Jen mu prosím věřte, důvěra v sebe je to nejvíc co máme. Věříme všem okolo a sobě tím energii ubíráme.Milujme sami sebe, učme se poznávat sami sebe a důvěřujme sami sobě. Naučme se pochopit svůj vlastní styl oděvu, jeho sílu a moc, propojit ho s naší duší, s naším stylem života. Být v harmonii uvnitř a podpořit se i zevnějškem. Naše energie se mnohonásobně zvětší a my záříme. JSME ŠŤASTNÉ A CELISTVÉ.Přeji otevřené srdce , lásku v něm i ve své duši.

S úctou Lady EsTara Pospíšilová.