Od pochybnosti k vnitřní síle

07.05.2020

Od pochybnosti k vnitřní síle


Krásný den milé ženy a muži,
O vnitřní síle toho je všude napsáno mraky, ale my se dnes podíváme i na protipól, a tedy  naše pochybnosti, které se vynořují teď při úplňku ze všech stran. Je nyní báječná doba na léčení zranění.
Máme úplněk ve štíru a je to energie, kdy z hlubin vylézá vše staré, bolavé, to co je potřeba uzdravit a přijmout. To co jsme nechtěli vidět. A příroda je tak moudrá, že přijde úplněk a střetneme se s lidmi, které nám na to naše bolavé, na tu naší 13 komnatu posvítí. Pozor tedy na hádky, kdy se namotáme a necháme vtáhnout emocemi do divadelního představení druhé osoby. Zastavme se a podívejme se co se v nás děje? Co nás bolí? Co potlačujeme a nechceme vidět, za co se v hloubi duše stydíme a popíráme, co nechceme, aby o nás druzí věděli? Kde hrajeme tu největší hru, tedy lež k sobe? Kde o sobě tak moc pochybujeme?

Vnitřní síla se buduje, tu nikde nenajdeme, ale co si budeme povídat, ono budujeme úplně vše. Protože kdo v nás vybudoval naše pochyby? Vše je naše a vše jsme vytvořili jen my sami. Zde vidíme, jak šikovní jsme, umíme mnoho věcí, jen některé jsme vytvořili takové, které stojí a pracují proti nám. A teď nás bolí, teď je čas se zastavit, prodýchat to a na své strachy, pochyby, nedůvěru se podívat hlouběji. Pokud nás ovládají tyto nízké vibrace, jsme v energii oběti a naše energie jde dolu. Naše pochybnosti se často propojí se závislostí být k něčemu- někomu připoutaní, je čas vše prohlédnout a pustit. Jen když pustíme to staré, může růst nové. Strom na podzim pustí své listy, aby na jaře mohly vyrůst nové. Jak by to vypadalo, kdyby přes ošklivé a staré listy, chtěly růst maličké a nové. Ono by jim to nešlo, nebyl by pro ně prostor. A přesně takto je to s námi a našimi programy. Staré se potřebují transformovat a přepsat je novými. 

POCHYBNOST JE ZAČÁTKEM I KONCEM NAŠÍ CESTY 


Sebepochybnost se stává destruktivní. když se s ní identifikujeme a uvěříme jejímu našeptávání. Pokud věříme pochybám o sobě vnitřní síla nemá absolutně žádnou příležitost ožít. Energie jde stále dolu a ze strachu a pochybování o sobě se stane sžíravá úzkost. Tato úzkost nás mučí a narušuje naše zdraví a duševní pohodu celkově. Dokonce se může vtírat do snů a narušit i spánek. Dokud si neuvědomíme, do jakého kolotoče jsme se dostali, budeme žít v příšerném světě, ve kterém nic co řekneme a uděláme, není nikdy dost dobré.

Nepoužíváme-li svou mysl kreativním způsobem, pak se tlak bud promění v projekci na někoho, nebo na něco vně v nás a nebo se zhroutí dovnitř ve formě sebepochybností. A právě pochybování o sobě tolik v člověku podrývá důvěru ve vlastní vrozenou kreativitu.

Vnitřní sílu vybudujeme tím, že si začneme pomalu věřit, uvědomovat si své hodnoty a dary. Důvěra v sebe je druhá strana pochybování o sobě. 
Jen my v nás známe vnitřní pravdu a až když ji v sobě dáme pozornost a sílu, vyroste jako náš strom, pochybnosti se rozpustí. Je to obrovská cesta mnoha vystoupení ze zóny pohodlí, ale jediná cesta do radosti a síly, cesta života. 

Miluji vést své klienty k vnitřní síle. Pokud i vy potřebujete pomoci, napište mi email : Lady.Pos@seznam.cz

Důvěra v sebe a kreativita je cesta k lásce a vnitřní jistotě

Vaše Lady EsTara Pospíšilová