Krásná a jedinečná v každém věku

07.05.2019

Ahoj moji přátelé, dnes o ženách a naší krásné esenci ženství

Minulý rok se vytvořil nový projekt na téma "KRÁSNÁ V KAŽDÉM VĚKU" a věřte, že když se spojí vnitřní a vnější láska sama k sobě , tak vznikne velice mocný a okouzlující výsledek. Láska sama k sobě= krása, charisma, image, sebevědomí, vnitřní síla, kouzlo osobnosti,...

Je zde tolik na sebe navazujících částí- procesů, které se rozhýbou. Zdaleka to není jen o kráse vnější, není to ale ani o práci a změně vnitřních procesů, jak na fyzické, tak mentální úrovni. Jde o  propojení v jeden krásný celek a to JSI TY, nádherná esence ženského proncipu, který  zrovna teď ožívá.

Ve své praxi sleduji, jak se dělí ženy na dvě skupinky, obecně řečeno. Jedna potřebuje mít dokonalou image, být obdivovaná, umí se prodat a popohání ji to vpřed, záleží ji na financích, pracovním uplatnění,dává ji to sílu, je v tom svým způsobem šťastná. Ovšem není čas na rodinu, buď ji nestihne a nebo na ni není čas.

Druhá skupinka je citlivější a jemnější a její vzhled není její prioritou, ale chodí řešit více své pocity a bolesti, které ji provázejí životem. Také je ženou a krásnou, jen sama na sebe zapomněla, dala vše do rodiny, do starání se a péče o druhé. Taktéž ji to naplňovalo a byla s tak šťastná. Než přišel pocit viny, oběti, služky.

Věřte mi, že obě mají své bolesti a překonávají překážky ve svém životě a obě, když to pochopí, tak se rády ustrojí a cítí se jako krásné a milující se ženy.

Každá jsme tak úžasně jiná, každá vidíme a cítíme jiné procesy, které v nás probíhají. Každá jsme plná lásky a každá umíme jiné věci, máme jiné dary a proto vždy a všude říkám, neporovnávejte se s druhými.

Pojďte mezi nás a poznat se kdo jste?

Co vás baví? Kde pláče vaše vnitřní holčička, vaše duše, kde se kdy nemohla projevit a nebo nedostala lásku, kdy byla potlačena, nepochopena? Všechny tyhle zraněné části v nás samých nás provázejí často celým životem...Jsou skryté, ale blokují nám se projevit ve své přirozenosti. Jste více akční a potřebujete tvořit, nebo ne????? Sama na konzultacích davám za příklad malého mravenečka a slona. Každý je úplně jiný a oba jsou stejně důležití, nikdo není víc ani míň. Ani jeden nemá větší důležitost. A my lidi máme pocit, že jsme špatní a musíme být něčím víc, protože druhý umí tohle a já jsem neschopná.

Ano všichni se učíme novým věčem a zdokonalujeme se, ovšem jaká je moje životní cesta. Jaké mám dary, z jaké rodiny pocházím a jakou sílu a předpoklady v sobě mám. Jaký je můj talent? Bojuju sama se sebou, nebo mi to přináší radost a štěstí?

Jaký vztah sama k sobě mám a jak se sobě líbím?

To jsou všechno věci, které se píší všude, ale věřte mi, že když přijde klientka a řekne mi, že se má ráda........, tak se jen usměji a po chvíli vidíme, že na sobě máme všichni mnoho práce. Láska sama k sobě, je obrovský proces a každá negativní reakce uvnitř našeho těla, kterou tvoříme na základě rekcí na okolí nám dává signály, kde je odpor, kde je blok, nesouhlas a neláska.

Přijetí se úplně do hloubky, milovat se vším všudy, žít život v radosti a úsměvu, být něžnou, ale i magickou ženou ve své síle je to, po čem všechny toužíme a dojdeme k tomu, pokud se na tu cestu vydáme.

Být krásná sama pro sebe a milovat se je neskutečně osvobozující a je jedno zda je mi 20, nebo 70..... Každý den je tu pro nás, každý den žijeme, každý den je jen jeden a je na nás, zda ho promarníme a nebo si ho užijeme. Zda budeme žít v úzkosti a zoufalství, nebo se rozhodneme s tím zatočit. Pustíme se s chutí do změny, podíváme se do zrcadla a řeknu si, co chceš? Líbí se ti, jak se svým životem nakládáš, líbí se ti, co žiješ, jsi šťastná? Žiješ svůj život naplno? Nebo před sebou utíkáš, nevíš co s tím, ale víš, že to co žiješ není ono?

Být ženou je obrovský dar, cítíte v tom tu sílu!!!!!!!

PŘIDEJTE SE K NÁM A POJĎTE ŽÍT V RADOSTI.

Přeji krásný den s velkým úsměvem a radostí ve svém srdci, lásce sama k sobě.

S láskou vaše Lady EsTara Pospíšilová .