Jsme ženy, víc ženské, silné, láskyplné

07.05.2019

Jsme ženy a stále krásné

19.09.2018

Zdravím moji přátelé,

přemýšlím,........ kde vlastně začít :-).

Být krásná je ženskou výsadou a kdo si ji umíme užívat?

Určitě si vzpomínáte na své mládí, kdy už ve 20 letech máme pocit, že jsme staré. Já sama si pamatuji, když mi bylo 26 a dělala jsem si řidičský průkaz v autoškole. Pán co mě učil jezdit se mě ptal a kolik ti je let? A já jsem si říkala, fí ha, to číslo nechci nahlas ani říkat, uf.

Dnes s odstupem času vidím, jak je zbytečné se věkem zabývat, ale milovat i se všemi změnami, které nám naše zrání nabízí. Protože:

MLÁDÍ JE MIZEJÍCÍ KAPITÁL, ZATÍMCO STÁRNUTÍ JE ZISK.

(NA TOHLE TÉMA NAPÍŠU NOVÝ ČLÁNEK)

Vše je pouze o našich pocitech a myšlenkách. Jsou to generačně předávané zkušenosti, ale když si zpracujeme právě tyhle nastavení, zbouráme hranice svých omezení, zjistíme že mládí a radost v nás nikdy neskončí.

Znám spoustu žen, které jsou noblesní a úžasné, nad věcí a energické třeba právě v 70 a na druhou stranu jsou ženy už ve 20 staré, tedy cítí se staré.

Nesmírně mě baví, ukazovat lidem nové možnosti a motivovat je ke změnám a akcím. Zvednout zadečky a jít pro sebe něco udělat, ucítit v sobě ten oheň a být nespoutaný a odvážný.

Pro každého je lidská krása úplně něco jiného, ale myslím si, že pro většinu z nás je to ženský půvab a humor. Protože když se cítíme být ženou, ženou veselou, nad věcí, vážíme si sami sebe, známe svoji hodnotu,.......tak a tohle je z nás cítit i kdybychom nechtěly, to se tvoří naše charisma. A to je přesně ta krása o které hovořím, ta vnitřní, silná a když to podpoříme svým půvabem a láskou k sobě, tak ten náš úžasný život má grády. A děje se to samo.

Často nás přizemní naše starosti, ale podívejme se na to obráceně. Vše jsou naše překážky a tudíž zkušenosti. Kdyby jsme se neučili tím, co prožíváme, co bychom vlastně uměli? Kde bychom byli? Už jako maličké dítě, se učíme chodit, hurá zvládli jsme to a nikdo z nás neřekl, sakra já už na to prdím, mě to nebaví..... Všichni jsme to zvládli a pak máme v životě strachy a omezení, které si tvoříme a nevíme, co s tím. Je to přirozeností na naší cestě, ale vždy má vše řešení a je úžasné se bavit tím, jak to překonáváme. Hledat vždy možnosti a cestu, jak to zvládnout, nevzdávat se a povznést se nad tím. Věci se prostě dějí, ať se nám to líbí, nebo ne.

Takže s chutí a radostí, svojí ženskostí a šarmem si užívat a hýčkat se.

Nechat se opečovávat, zajít si na kosmetiku, masáže, ke kadeřnici....... Všude, kam vás to láká, nezapomínejte na sebe ženušky. Mám vás kolem sebe tolik, co máte pocit, že když máte děťátko, tak na sebe nemám čas, nebo to už nemusím řešit, protože mám chlapa a tečka. Nebo už jsem stará a už to je jedno.

Zlatíčka, ten život je náš a a jen my ho žijeme v našem těle, jiné nedostaneme...... Pojďme o sebe s láskou pečovat, jak fyzicky, tak mentálně a svůj život žít.

Být pro sebe krásná, protože "KRÁSA VZNIKÁ TEPRVE V OKU POZOROVATELE".

Každému se líbí něco jiného, takže nečekejme, až vám někdo řekne, že vám to sluší, že jste krásná. Záleží vždy v jaké společnosti se pohybujete, v jaké jste náladě, co právě řešíte, vše vás ovlivňuje. Krása vychází zevnitř. Proto se zamilujte sami do sebe a važte si sebe, usmějte se na sebe a řekněte si, wow tak tohle jsem já. Jsem krásná a nenechám si ujít už žádný den seděním v koutě, odmítáním se přijmout a věřit nesmyslům, které jsme občas přijaly za svoji pravdu. Přitom o kom to bylo, kdo nám to řekl? Uvěříme jejich pohledu na nás? Já říkám, pro někoho jsem moc, pro druhého málo a tak jsem divná? Neee, pro sebe jsem ok, tohle totiž žiju já, ať se to druhým líbí, nebo ne. Když budu hledat, co je správné, nikdy to nejsem já v plné kráse, ale žena v pochybách. 

Často slyším takové to," fuj, to jsem se sebe lekla", no to asi úplně láska k sobě nebude, že? Ale na tom zase můžeme vidět, své posuny vpřed, až se tam podíváme jindy.

Dejte si ruce na hrudník a s láskou si řekněte,

"MILUJU SE, JSEM KRÁSNÁ, TOHLE JSEM JÁ A JEN JÁ ŽIJU MŮJ BÁJEČNÝ ŽIVOT"

Teď si dávám příležitost se přijmout taková, jaká jsem :-). Jsem úžasná a děkuji si za vše, co pro sebe dělám.

Mějte báječný den plný sluníčka, jak v srdci, tak venku.

Ahojky vaše Lady EsTara Pospíšilová :-).