Jedinečná esence ženy

01.02.2021

 Živé, zářící a jedinečné ženy. 

Co dnes chci předat? Ukázku z 3 měsíčního kurzu Sexuální energie ženství


To že náš život je o naší jedinečnosti a dokud si ji nebudeme vědomé, nikdy nebudeme vyzařovat svou opravdovou a jedinečnou esenci.


Možná ti není úplně jasné o čem píšu, ale tato síla sedí právě v našem podbřišku. Je to celkově naše vědomí, jsem si sebe vědoma jako žena. 

Žena, která je stvořena jen v "mé verzi", nikdo není jako ty. 

A chceme být stále někým, proč to děláme? Dochází ti, co za sebe-zradu sami se sebou děláme? Pak vyzařujeme své potřeby v podobě toho, co mi chybí a nedostatky, ale ne svou záři.


Koho a jaké příležitosti k sobě asi přitahujeme?
Pochyby a učení se být někým, abych.... a už zase podminujeme....jak se chovat a co jsem udělala kdy špatně. Nikdy nic, je to cesta a kdo spolu má být, ten prostě bude. Do všech míst se dostaneme pro svůj prožitek a každý je obrovským požehnáním. Pojďme se na to dívat takto a držet se v radosti a přijímání. Pokud něco odmítáme, je to energií odmítání, čili i sebe a své hojnosti ve všech podobách.
Máš diář, tak piš. Deníček je tvůj přítel, piš a prožívej své emoce, pocity.... vše... pokud to v tobě vře, plakej, dýchej, křič, dupej...... vypusť to ven.


Cesta k pramenům nekonečné lásky je uvnitř tebe. Začni věnovat pozornost a životní sílu sama sobě, své pozornosti, ty potřebuješ vy-živit své tělo a propojit se se svou jedinečností. Nikdo není jako ty, tvá cesta je jedinečná . Tam je hojnost, radost, která přitáhne toho člověka, který je tvou opravdovou rovnováhou. Tedy i práci, bydlení, vše co potřebuješ, jen v sobě zbourat to staré, že to pro mě není. Ale dost, opravdu je, jen to změnit.


Stan se prioritou a láskou pro sebe..


Pokud nevidíš svou jedinečnou krásu, jedinečné ženství a hlavně pro sebe nejsi tou JEDINEČNOU, žiješ napůl.


Tvůj ženský otisk v chrámu tvého těla je v naprosté originalitě a toho ty si potřebuješ být 100 procentně vědoma. Tělem i duší.


NEEXISTUJE ŽÁDNÁ JINÁ ŽENA, KTERÁ BY BYLA JAKO TY. JEN TY MÁŠ SVÉ KVALITY, JEN TY MŮŽEŠ DÁVAT TO CO JE TVOU JEDINEČNOSTÍ, JEN TY JSI ZDE PRO DANÉHO PARTNERA, JEN TY MŮŽEŠ VYTVÁŘET ORIGINÁLNÍ ŽENSKOU TVORBU, KVALITU TVÉ KRÁSY. 


JSI TVŮRKYNĚ SVÉHO ŽIVOTA. Budeme se učit to přijímat a do hloubky prožívat. Nejde nic odstřihávat silou a bolestí, vše chce čas a důvěru a něhu K sobě. Hýčkat uvnitř sebe tu malou zrazenou holčičku, která ztratila kontakt sama se svou podstatou a jedinečností.


Pust si hudbu, je to frekvence lásky, zvuková vibrace, která léčí. Dýchej a s rukami na prsou vnímej svou jedinečnost.
Jsi krásná, jedinečná, milovaná a nemusíš vůbec nic. Můžeš vše, co cítíš........ Co je tvojí podstatou a vyživuje tě láskou. Nehledej lásku venku, vibruj ji ze srdce a tím ji přitáhneš.


Vytvoř v sobě explozi soucitu, pochopení lásky. Své cesty a proměn životních procesů. 

Napiš příběh, možná 1 dne, měsíce, roka.... jak potřebuješ. Napiš si to, jsi to ty, tvůj prožitek, koupej se v tom, neodmítej to, pokud to bolí....
Fluorid, růženín, jadeit, smaragd, olivín nefrit... Fluorid je tedy jedním z darů, poslů přírody, nejvyšším poslem lásky z úrovně krystalů.
Je to frekvence milujících doteků matky země.... Nech vynořit vše, co se otvírá.... 

Miluj to :-)


Polož se do sebe a s něhou si život a prožitky prožívej.


Miluji tě, Tvá Lady EsTara