Znovuzrození, děkuji za krásný rok mé proměny v ŽENU. Šťastnou a zářivou :-).

18.09.2021

 Jednoho dne jsem uslyšela volání duše :-)

Možná už jste prošly také mnoho cest a hledaly jste své ženství. A stále to nebylo ono. Možná právě něco hledáte a proto čtete tyto řádky.

Být ženou je požehnání a obrovský proces. Najít svou jedinečnost a změnit svůj život. Změnit vše do poslední buňky ve svém těle, lépe řečeno ve všech svých tělech a zápisech nevědomé úrovně a rodů.

Možná také cítíte tu svázanost a bolest duše, která křičí a chce se ukázat, projevit a rozsvítit.

Možná si o sobě myslíte, že nejste dost krásná a nezasloužíte si to nejlepší už jen tím, že jste se zrodila. Možná také nevíte jak otevřít své srdce a procítit jak obrovské jsme. 

Můj temperament

Jsem žena zrozená ve vzdušném znamení. Ano jsem SANGVINICKÁ, ale i cholerická a obrovsky hluboká, citlivá a jemná.


Můj oděv potřeboval vyjádřit svobodu a být vidět. Zanechat si svou originalitu a odvahu. Být vidět je mou přirozeností, kterou jsem se vždy bála ukázat. Dopřát si hojnost a být ženská,  krásná, uvolněná a dovolit si to ukázat světu. 

Být ženou je privilegium

Nevěřila jsem

Měla jsem mnoho věcí načteno, jenže být ženou je proces a nestane se to přes noc. ¨

Dostat se k sobě do nitra, změnit práci, bydliště, partnera, své staré návyky, postoje, myšlenky.... prostě vše.

Šatník byl v různých etapách vždy tou třešinkou na dortu a znovuobjevení další mé zatím skryté části. Takových schodů jsem vystoupala a vždy v údivu koukala, jak krásná jsem. Vždy jsem v se nestíhala divit, jak božsky se zase v tom novém oděvu cítím a co  si na sebe dokážu obléci a cítit jak s tělem komunikuji. Co se odehrává a jak mě to povznáší. Jak se ukotvuji a vím, že to jsem já.

Každá z nás je krásná  :-)

Nejde nám o to mít plné šatníky, jde nám o sebevyjádření. Jde nám o tom mít v šatníku jen přesnou verzi sama sebe, tím kým jsem dnes. Mát tam tu nejvyšší možnou kvalitu, která mě dělá radost a cítím obrovskou podporu a záři, která ze mě sálá.

Pochopila jsem, proč je nutné vyhodit ze šatníku  i z mysli vše staré a přizvat do života nové možnosti.


Jde nám o vytvoření šatníku, který se dá velmi dobře kombinovat a nic ve skříni nepřehlédneme.  Vše do sebe zapadá a já jsem nadšená.


Všem ženám doporučuji  na sobě nešetřit, protože touto proměnou vás čeká nejen opravdové ZNOVUZROZENÍ , ale i hojnost a otevřené srdce.

Děkuji :-)