Celoroční kurz krásy ženství

Celoroční kurz krásy ženství a osobitého stylu

Celoroční pomalá a opravdová proměna v ŽENU. Objevení sama sebe v čisté esenci. Pochopení a přenastavení našich vzorců, které nás drží v minulosti a nedovolují se PROBUDIT.

Objevíte svou ryzí čistou esenci své jedinečnosti. Probudíme v sobě své  vnitřní archetypy.


Naše nitro září, když otevřeme srdce a začneme milovat svou maminku, neb maminka je naší součástí. Když záříme, pak zdobíme svět a děláme šťastné i ostatní a to je úkol a podstata ženy. Oděvy jsou naší součástí, je to obal našeho fyzického těla. Krása vnitřní a vnější je harmonií, pokud najdeme sebe, svůj jedinečný styl a tedy sebevyjádření. Pak je naše cesta celistvá, čitelná, autentická .


Zdravé jádro je jako slunce, které září a léčí ostatní.


Bez zdravého jádra ženství, otevřeného srdce potkáváme nešťastné lidi, možná i pro naše oči hezké, ale něco tam chybí. Chybí tam láska k sobě samé. Je tam snaha a možná i talent, ale velké prázdno.

Spojit tyto dvě složky dohromady je jako ZNOVUZROZENÍ SE. Otevřít srdce a najít svůj jedinečný styl je o péči, lásce, něze, soucitu, prostě se do sebe zamilovat.

 Vyzařovat spokojenost, žít láskyplné vztahy, cítit se a být šťastná i krásná je cesta k sobě. Všechny víme, že venku lásku nenajdeme.

Také víme, že oděvy nás opravdu šťastné a sebevědomé neudělají. My nejsme jen oděvy, přes které chceme získat sebevědomí, ale naopak na sebe v obrovské lásce ustrojit oděvy, které vyjádří kdo jsem. 


Díky autentickému šatníku se cítím báječně a o to nám všem jde, prostě být svá :-).


Žít unavené a uštvané životy nemusíme, svoboda a volnost, plynutí, cit, radost, sexuální vášeň, šťavnatost, charisma atd.... to vše je ŽENA.

Přestaň tlačit a žít mužským principem života. Ženo, pojď rozhýbat a oživit své tělo, proměnit svůj život i svůj styl, své ženství v esenci RŮŽE.


Naučíme se cítit, propojit se zase sama se sebou, dostat se k sobě do svých emocí a pocitů. Naučíme se komunikovat se svým tělem, co nám říká, napojíme se na svou intuici.

Otevřeme srdce, rozpustíme  stará zranění a necháme přes sebe proudit a vyzařovat lásku.

Pracovat budeme se svojí temnotou, přijmout ji a najít sílu tam, kde je nyní bolest. Propojíme se s rodovými liniemi a podpoříme tok hojnosti a záštity mužské linie. Lásku a soucit ženské linie. Objevíme svoje přirozené potřeby, to co nás vyživuje a co je potlačené. 


Objevíte svoji důstojnost a hodnotu. Láska je náš zdroj a my se napojíme na matku ZEMI a svou hvězdu.


Partnerství se promění ve společný růst dvou milujících a podporujících se bytostí pokud spolu mají být a pokud není kam růst, dojde ke změně.

Žena, která si je vědoma své síly a krásy, tak září a vytváří doma oheň, teplo domova. Plně prožívá svou sexualitu, smyslnost, vášeň i emoce.


Muž a žena jsou dvě naprosto odlišné energie, které do sebe zapadají. Proto je tak potřebné být ženou a dovést své muže do jejich mužství přes naše srdce a láskyplnou náruč. Kterou můžeme nabídnout jen tehdy , když milujeme sebe. Vše začíná v našem srdci a sebelásce.


Každý den se očišťuje  a čím dál více do hloubky si rozumí a je svobodnější a zářivější.


Objevíte v sobě královskou energii plně usazenou na svém trůně, která je napojená na své dary.


Láska v nás je zdroj.


Kouzlo síly a záře královské moudrosti.


Jste žena s citem a jemností. S vnitřní silou, sebedůvěrou a svojí důstojností.

POJĎTE SE POROBUDIT A ŽÍT PNÉ ŽENSTVÍ  V RADOSTI A SMYSLNOSTI.


VÍTÁM VÁS V NOVÉM SVĚTĚ PROŽITKŮ A KRÁSY.