Celoroční kurz krásy ženství

Program k probuzení ženství a krásy

Kouzlo síly a záře královské moudrosti 

Celoroční kurz krásy ženství a osobitého stylu


Přijďte rozhýbat a proměnit své tělo, svůj život i osobitý styl, své ženství v esenci  PŮVABNÉ RŮŽE

Kouzlo síly a záře KRÁLOVNY a MOUDROSTI.

Jste žena s citem a jemností. S vnitřní silou, sebedůvěrou a svojí důstojností. 

PŘIJĎTE SE PROBUDIT A OSVOBIDIT Z MINULOSTI. Z rodinných omezení a nastavení. Pojďme  žít život ŽENY, stát ve své síle, najít sebe, svou krásu a projevit ji svým šatníkem. Pojďme se naučit svou krásu žít, vyjádřit ji šatníkem a vyzářit ji do světa. Být krásná není znakem samolibosti, ale  projevem sebelásky.

VÍTÁM VÁS V NOVÉM SVĚTĚ PROŽITKŮ, DŮSTOJNOSTI A KRÁSY

Celoroční pomalá a opravdová proměna v ŽENU. Objevení sama sebe v čisté esenci. Pochopení a přenastavení našich vzorců, které nás drží v minulosti a nedovolují se PROBUDIT.

Objevíte svou ryzí čistou esenci své jedinečnosti. Probudíme v sobě své  vnitřní archetypy a najdeme svůj temperament. Pochopíme tedy i všechny lidi kolem nás.


Naše nitro září, když otevřeme srdce a začneme milovat svou maminku, neb maminka je naší součástí. Když záříme, pak zdobíme svět a děláme šťastné i ostatní a to je úkol a podstata ženy. 

Oděvy jsou naší součástí, je to obal našeho fyzického těla. Krása vnitřní a vnější je harmonií, pokud najdeme sebe, svůj jedinečný styl a tedy sebevyjádření. Pak je naše cesta celistvá, čitelná, autentická .


Zdravé jádro je jako slunce, které září a léčí ostatní.


Bez zdravého jádra ženství, otevřeného srdce potkáváme nešťastné lidi, možná i pro naše oči hezké, ale něco tam chybí. Chybí tam láska k sobě samé. Je tam snaha a možná i talent, ale velké prázdno.

Spojit tyto dvě složky dohromady je jako ZNOVUZROZENÍ SE. Otevřít srdce a najít svůj jedinečný styl je o péči, lásce, něze, soucitu, prostě se do sebe zamilovat.

 Vyzařovat spokojenost, žít láskyplné vztahy, cítit se a být šťastná i krásná je cesta k sobě. Všechny víme, že venku lásku nenajdeme.

Také víme, že oděvy nás opravdu šťastné a sebevědomé neudělají. My nejsme jen oděvy, přes které chceme získat sebevědomí, ale naopak na sebe v obrovské lásce ustrojit oděvy, které vyjádří kdo jsem. 


Díky autentickému šatníku se cítím báječně a o to nám všem jde, prostě být svá :-).POJĎTE SE POROBUDIT A ŽÍT PNÉ ŽENSTVÍ  V RADOSTI A SMYSLNOSTI.


NADPIS TEXTU

VŽít unavené a uštvané životy nemusíme, svoboda a volnost, plynutí, cit, radost, sexuální vášeň, šťavnatost, charisma atd.... to vše je ŽENA.

Přestaň tlačit a žít mužským principem života. Ženo, pojď rozhýbat a oživit své tělo, proměnit svůj život i svůj styl tvému autentickému projevu, svému ženství a prostoupit se esencí RŮŽE.

Naučíme se cítit, propojit se zase sama se sebou, dostat se k sobě do svých emocí a pocitů. Naučíme se komunikovat se svým tělem, co nám říká, napojíme se na svou intuici.

Otevřeme srdce, rozpustíme stará zranění a necháme přes sebe proudit a vyzařovat lásku.

Pracovat budeme se svojí temnotou, přijmout ji a najít sílu tam, kde je nyní bolest. Propojíme se s rodovými liniemi a podpoříme tok hojnosti a záštity mužské linie. Lásku a soucit ženské linie. Objevíme svoje přirozené potřeby, to co nás vyživuje a co je potlačené.

Objevíte svoji důstojnost a hodnotu. Láska je náš zdroj a my se napojíme na matku ZEMI a svou hvězdu.

Partnerství se promění ve společný růst dvou milujících a podporujících se bytostí pokud spolu mají být a pokud není kam růst, dojde ke změně.

Žena, která si je vědoma své síly a krásy, tak září a vytváří doma oheň, teplo domova. Plně prožívá svou sexualitu, smyslnost, vášeň i emoce.

Muž a žena jsou dvě naprosto odlišné energie, které do sebe zapadají. Proto je tak potřebné být ženou a dovést své muže do jejich mužství přes naše srdce a láskyplnou náruč. Kterou můžeme nabídnout jen tehdy , když milujeme sebe. Vše začíná v našem srdci a sebelásce.

NADPIS TEXTU

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores.

NADPIS TEXTU

Každý den se očišťuje a čím dál více do hloubky si rozumí a je svobodnější a zářivější.

Objevíte v sobě královskou energii plně usazenou na svém trůně, která je napojená na své dary.

Láska v nás je zdroj.

Kouzlo síly a záře královské moudrosti.

Šatník a péče o sebe je o sebelásce a sebehodnotě. Náš šatník je naší značkou, která hovoří kdo jsme. Pokud na sebe oblékáme jen oděvy dané hodnoty dnešního dnem pak jsme si sebe plně vědomé a usazené ve fyzickém těle.Strava, pohyb, sebepéče je každodenním chlebem. Každý typ, tedy temperament jinak smýšlí a žije v jiném světě. Najít a úplně žít ten svůj je osvobození a ZNOVUZROZENÍ.

Jste žena s citem a jemností. S vnitřní silou, sebedůvěrou a svojí důstojností.

NADPIS TEXTU

 POJĎTE SE POROBUDIT A ŽÍT PNÉ ŽENSTVÍ V RADOSTI A SMYSLNOSTI.

VÍTÁM VÁS V NOVÉM SVĚTĚ PROŽITKŮ A KRÁSY