Terapie, konzultace

Terapie, konzultace, nákupy, šatník

Máš zájem se sebou něco udělat?

 Už tě nebaví žít unavený život, který ti nedovoluje prožívat radost a vytvářet to, co se rodí v tvém nitru?

 Chtěla by jsi tvořit, vydělávat si tím, co tě baví? 

Chtěla by jsi najít smysl svého života, cítit se plnohodnotně a tvořit si život vědomě? Drží tě tvá minulost, rodová zátěž a tíha, kterou sebou vláčíš?

V tvém zrcadle vidíš někoho jiného, než jsi ty? Lekneš se sama sebe, když se někde uvidíš ? Už jsi to vzdala? Také jsi slyšela, že řešit oděvy je zbytečnost a tak jsi tomu uvěřila?

 A nebo je to naopak tvoje ochranná vrstva, aby jsi se líbila a zvyšuješ si tím umělý pocit svého sebevědomí? 

Oděvy mají obrovskou sílu a proto je potřeba ve svém nitru najít svoji opravdovost, aby ses mohla přes oděvy vyjádřit i beze slov. V čisté pravdě bez reakcí okolí, bez dokazování "kdo jsem".

CHCE TO ODVAHU A ROZHODNUTÍ

Nečekej, teď je doba změn a podívej, co vše spolu můžeme změnit a začni konečně žít. Pojď zamávat minulosti, žít tady a teď, aby se mohl zrodit úsměv na tvé tváři vždy, když se dotkneš svého srdce.

Učím ženy jak sladit svůj styl oblékání se svým, přirozeným- opravdovým, svobodným cítěním svého nitra. Někdo potřebuje jachtu, někdo kamna na dříví. Obojí je přesně to ono. Nehodnotit, nesoudit, dovolit si. Rozpoznat v sobě přes všechny staré programy naši vlastní přirozenost a umět ji žít. Pak se zrodí cesta k sobě.

TĚŠÍM SE NA TEBE  ŽENO:-)

Jediná cesta ke změně je výstup z komfortní zóny

.


Narodila jsi se v krásném ženském těle jsi žena, bohyně, láska