Portfolio služeb a ceník

Odborné zpracování složitých životních situací.

Odborné zpracování traumat, bloku. Jsem kouč, terapeut , každý den pomáhám svým klientům řešit nelehké životní situace a uzdravit se ze všech bolavých zkušenosti. Uvolnit energii strachu a bezmoci... Začít jinak, nově, s radostí a svoji životní energií. S důvěrou sami v sebe a uvědoměním si, že svůj život žijeme každý sám za sebe, bez ohledu na okolnosti. Přijmout vše co se děje a projít celým procesem k uzdravení, pochopení. Do lásky k sobě i druhým.....Je možné objednat si  1 hod. setkání za 1800 Kč, Dále nabízím klientům celodenní konzultace, terapie 6000 Kč...

KONZULTACE V PÁRECH

Vztahová psychologie, Human design, rodová zátěž a vzorce v naší mysli, která vzájemně otevře oči partnerům a pochopí, proč dochází k nedorozuměním i když mezi nimi proudí krásná a hluboká láska, která je drží nad vodou. Co je potřeba udělat za změny ve svém myšlení a chování, aby se energie změnila. Co pro sebe navzájem mohou udělat, co si mohou sami ze sebe navzájem darovat, aby jim ten druhý dal, to co potřebují... Např. podporu, pochopení, něžnost.
Konzultace 1 hod. 1800 Kč.Přednášky, semináře, dlouhodobá spolupráce

Můj projekt a dále tento web vznikl na základě potřeb žen - propojení vnitřní a vnější krásy, CÍLEM PROJEKTU JE POMOCI ŽENÁM ZMĚNIT SVÉ  UNAVENÉ ŽIVOTY V RADOSTNÉ. PROJEVIT  SÍLU A ZRALOST ŽENSTVÍ, SEBEVĚDOMÍ A SVÉ SEBEHODNOTY. 

AUTENTICKÉHO STYLINGU

FORMY PROMĚNY: Indiviuální, skupinové - přednášky, semináře, víkendové pobyty, transformační dovolené MOŽNOSTI PROMĚN: Jednodenní, 3 měsíční, 6 měsíční, 12 měsíční


Konzultace, terapie, důstojnost ženy

Rozbor osobnosti , terapeutická část, kde řešíme oblasti ženství z mnoha úrovní. Rozebereme váš život, kde jste dnes, kam chcete jít, kdo jste uvnitř. Na základě vašeho nastavení, vaší energie se spolu podíváme, co  vás kde tíží a začneme pracovat. Dojít ke své důstojnosti a hodnotě je proces, který potřebujeme nastavit a zrovna žít v praxi. Krásně se doplňuje s mým kurzem důstojnosti ženy, který velmi doporučuji. Nic není podmínkou a je možné vše řešit při osobních setkáních, či přes Skype. Téma ženství je velmi obsáhlé, proto se zde nerozepisuji. Spadá sem vše, co potřebujete řešit.

Cena se odvíjí podle požadavků, bud od 1800 Kč/hod.  nebo celý den  za 6000 Kč za denProměna- kadeřnicer, styling, líčení.

Cena podle požadavků.... Fotografická dokumentace v ceně. Je možné zvolit si přímo akci, svatbu, ples... příležitost podle vlastního uvážení... Nebo se objednat a nechat poradit, co se k vám hodí a projít celkovou proměnou. Jednodenní, dvoudenní. Plánovaná např. svatba i tříměsíční.... Záleží vždy na osobní konzultaci.

Jednodenní proměna- koučing, styling, líčení, kadeřnice.

Cena od 8000Kč


Tvorba  a styl šatníku, nákup, rozbor osobnosti.

Nákupy v nákupních centrech, seconhadech. Dopoledne povídání o vašem stylu, rozbor data narození v mnoha rovinách a vaší energie...Otevření- nalezení vašich strachů, překážek, ale i svoji vnitřní síly a darů-vaše možnosti. Odpolední část je zaměřena zkoušením a ujasněním si vlastního stylu, své osobnosti. Nakupování, focení, kombinování, naciťování vaši podstaty, vašeho centra rozhodování, jak jednat a odkud brát svoji jistotu a sílu. Každý jsme naprosto originální a jiný a vnímat různé náhledy sám na sebe popisují mé klientky jako "zapuštění kořenů do země". Mám jasno a jsem stabilní. Vím kdo jsem a kam jdu.

Cena se odvíjí dle požadavku od 6500Kč

PORTFOLIO


Nákup oděvů


Třídění a změna šatníku včetně obuvi a doplňků


Tvorba a styl šatníku, focení různých kombinací


Proměna klientky, kadeřnice, make-up, styling, konzultace image zranění


Kadeřnice,líčení


Začíná den s celkovou jednodenní  proměnou


Dovolená s klienty, uvonění, jóga, otevření srdce.


Human disign, porozumění kdo jsem, nově a jinak.


Konzultace dle požadavku klienta 


Semináře, charisma a image


Seminář o hloubce bytí a následné image i šatníku


Síla a kouzlo barev